We kindly inform you that we have also www.cyberbajt.com Zamknij

Wyniki wyszukiwania:

Zestaw Spawarka UP60 + zestaw pomiarowy 1310/1550 nm

Kod produktu: 9046ULTIpulse

Zestaw Spawarka UP80 + zestaw pomiarowy 1310/1550 nm

więcej o produkcie
Kontakt telefoniczny.

Skorzystaj z wiedzy naszych techników, podpowiedzą Ci jaki produkt spełni Twoje oczekiwania. Zadzwoń:

600 601 602

10 linii
pn-pt: 9-17

Wsparcie techniczne:

Łach Piotr

Wsparcie dla Zestaw Spawarka UP60 + zestaw pomiarowy 1310/1550 nm: Piotr Łach 600 601 602 wew. 30

Zestaw Spawarka UP60 + zestaw pomiarowy 1310/1550 nm

Akcesoria

    
  • Szczegółowe informacje


    Wyjątkowo lekka spawarka FSP-UP60 oferuje najnowszą technologię spawania włókien z centrowaniem do rdzenia. Dzięki szybkiemu przetwarzaniu obrazu oraz procesowi centrowania do rdzenia spawarka pozwala na automatyczne wykonanie spawu o doskonałych parametrach. Wbudowany, kolorowy wyświetlacz LCD jest obrotowy i zapewnia doskonałą widoczność położenia spawanych włókien i rdzeni. Urządzenie jest lekkie, zasilane z wew. akumulatora i zewnętrznego zasilacza AC. Spawarka bardzo dobrze nadaje się do wszystkich instalacji telekomunikacyjnych, telewizji kablowej i przemysłowej CCTV.

    Wyposażenie:

    - precyzyjna obcinarka do włókien,
    - stripper Clauss,
    - zapasową parę elektrod,
    - zasilacz sieciowy,
    - oprogramowanie do transmisji wyników do PC poprzez USB;
    - mocna walizka transportową.

    Gwarancja i serwis:

    Gwarancja obejmuje 24 miesiące.

    Zestaw Spawarka UP60 + zestaw pomiarowy 1310/1550 nm



    Zestaw umożliwia pomiar mocy optycznej,na końcu linii optycznej. Po wykalibrowaniu urządzeń można obliczyć sumaryczną stratę mocy sygnału.
    Zestaw dedykowany jest dla standardowych sieci światłowodowych gdzie wykorzystywane są fale nośne 1310 i 1550 nm.

    Skład zestawu:
    Źródło światła 1310/1550nm,
    Miernik mocy optycznej,

    Parametry miernika mocy
    1. Detektor InGaAs 0.3mm
    2. Mierzone moce: -50..+26dBm
    3. Całkowita niepewność pomiaru 0.2dB (5%)
    4. Kalibracja na 850nm, 980nm,1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm
    5. Rozdzielczość 0.01dB
    6. Wymienne adaptery FC, SC opcjonalnie LC
    7. Podświetlany wyświetlacz LCD
    8. Możliwość kalibracji przez użytkownika

    Parametry źródła światła
    1. Źródło światła Laser 1310/1550nm
    2. Moc wyjściowa: -7dBm
    3. Stabilność mocy wyjściowej +0.05dB/15min; +0.1dB/ 8h
    4. Generowane fale: ciągła lub modulowana 270Hz, 1kHz, 2kHz
    5. Wyjściowe adaptery FC/PC
    6. Podświetlany wyświetlacz LCD
    Chciałbyś wiedzieć więcej o produkcie: Zestaw Spawarka UP60 + zestaw pomiarowy 1310/1550 nm? Skorzystaj ze wsparcia przed sprzedażą...
  • Gwarancja

    Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub usługi serwisowej.

    Zgłoś do Serwisu

    Musisz być zalogowany aby zgłosić produkt do serwisu

    Elektroniczny system serwisowy:

    Dzięki nowoczesnemu systemowi RMA możesz w prosty i szybki sposób zgłosić produkt do serwisu. Masz pełną kontrolę przebiegu naprawy przez www. Otrzymujesz informacje na adres e-mail o aktualnym stanie prac serwisowych.

    Wsparcie techniczne

    Kupując "Zestaw Spawarka UP60 + zestaw pomiarowy 1310/1550 nm" otrzymujesz bezpłatny dostęp do systemu wsparcia technicznego dla tego produktu.

    Zespół techników pomoże:

    • zdiagnozować i rozwiązać ewentualne problemy
    • wykorzystać w pełni potencjał produktu
    • skonfigurować sprzęt
    Zadaj Pytanie

    Wsparcie techniczne w liczbach:
    zespół 5 techników
    2162 zgłoszeń w ciągu jednego roku, łącznie 3316 pytań
    średni czas rozwiązania problemu to niecałe 16 godzin

    Jak działa usługa wsparcia technicznego?
    • możesz zgłosić pytanie w dowolnym czasie z dowolnego komputera, wystarczy zalogować się na swoje konto
    • otrzymasz potwierdzenie zgłoszenia (e-mail) wraz z numerem zgłoszeniana
    • pytania umożliwiające natychmiastową odpowiedź technik bezzwłocznie udzieli odpowiedzi drogą telefoniczną lub elektroniczną,
    • w przypadku pytań wymagających przeprowadzenia dodatkowych testów lub pomiarów, lub w przypadku dużej ilości pytań do obsługi technicznej technik poinformuje osobę zgłaszającą o przewidywanym czasie oczekiwania na odpowiedź
  • Dostawa

    1. Sposób dostawy

    Przesyłki realizowane są za pośrednictwem firm kurierskich: DPD, UPS, Siódemka, Poczta Polska

    Po wysyłce przesyłamy kopię listu przewozowego na e-mail klienta. Wszystkie przesyłki kurierskie są ubezpieczone.

    2. Czas dostawy w dni powszednie

    DPD GLS UPS Poczta Polska
    godzina do której możliwa jest realizacja zamówienia tego samego dnia
    (złożone później zostaną zrealizowane następnego dnia)
    15:00 16:00 17:00 15:00

    3. Dostawa zamówień w soboty

    Przesyłki wysłane w piątek firmą kurierską, dostarczane są w poniedziałek.

    Aby otrzymać przesyłkę w sobotę, należy zaznaczyć opcję przy wyborze sposoby dostawy (po przejściu do kasy). Opcja dostępna dla firmy DPD.

    4. Koszty przesyłek (ceny NETTO)

    Przewoźnik Pn.-Pt.
    do 1000 zł
    Pn.-Pt.
    od 1000 do 2000 zł
    Pn.-Pt.
    powyżej 2000 zł
    Sobota
    DPD
    15 pln 0 pln 0 pln 25 pln
    GLS
    15 pln 0 pln 0 pln -
    UPS
    22 pln 10 pln 0 pln -
    Poczta Polska
    10 pln 0 pln 0 pln -
  • kupowane z tym produktem

Chat

Hold on there sparky! Using IE? Really? Come on now. You really need to move on and get a better browser.