We kindly inform you that we have also www.cyberbajt.com Zamknij

Wyniki wyszukiwania:

Patchcord samonośny SC/APC-SC/APC SM simplex G.657A2 100m Promocja

Kod produktu: 8282CBF

Światłowód micro ADSS DROP to samonośny kabel światłowodowy typu tight buffered odpowiedni do różnych zastosowań z dedykacją dla sieci FTTH. Powłoka zewnętrzna odporna na UV.

więcej o produkcie
  • stara cena: 85 zł
  • 70.00 zł
  • 86.10 zł brutto
dodaj do koszyka
Towar będzie u Ciebie za 3 dni (czwartek 21 grudnia)

Wsparcie techniczne:

Łach Piotr

Wsparcie dla Patchcord samonośny SC/APC-SC/APC SM simplex G.657A2 100m: Piotr Łach (84) 638 10 70-73 w. 30

Patchcord samonośny SC/APC-SC/APC SM simplex G.657A2 100m

Akcesoria

    
  • Specyfikacja techniczna

    Rodzaj patchcorda jednomodowy
    Typ transmisji światłowodowej Simplex
    Rodzaj złącz SC/APC-SC/APC
    Typ włókna G.657A2
    Długość patchcorda 100 m
    Dołożyliśmy wszelkich starań aby dane techniczne odpowiadały faktycznym parametrom, jednak nie gwarantujemy, że są wolne od błędów lub braków.

    Szczegółowe informacje

    Światłowód micro ADSS DROP to samonośny kabel światłowodowy typu tight buffered odpowiedni do różnych zastosowań z dedykacją dla sieci FTTH. Powłoka zewnętrzna odporna na UV.

    MicroADSS DROP to kable samonośne w ścisłej tubie, odpowiedni do różnych zastosowań. Dzięki wzmocnieniu w postaci włókien z grupy aramidów, kabel przenosi siły rozciągające do 1000N, co przy niedużym ciężarze własnym umożliwia wykonywanie długich przęseł >80mb. Powłoka LSOH jest osłoną, dzięki której kabel jest odporny na promieniowanie UV oraz spełnia wymogi przeciw-pożarowe. Mała średnica i waga sprawia, że kabel znajduje szerokie zastosowanie w różnych rodzajach sieci optycznych jako kabel ostatniej mili. Konstrukcja osiowa ułatwia instalację napowietrzną, w kanałach kablowych i instalacjach mało średnicowych oraz sprawia że nośność kabla, jego sztywność i parametry wytrzymałościowe są niezależne od orientacji ułożenia kabla.

    Waga: 6.3 kg/km
    Materiał wzmacniający: włókno aramidowe
    Temperatura pracy: -20 ~ 60 °C
    Max. siła naciągu trwałego : 500 N
    Max. siła naciągu instalacyjnego: 1000 N
    Średnica nominalna: 3.5 mm
    Ilość tub aktywnych: 1 szt
    Typ włókna: G.657A2
    Liczba włókien: 1 (Corning)
    Chciałbyś wiedzieć więcej o produkcie: Patchcord samonośny SC/APC-SC/APC SM simplex G.657A2 100m? Skorzystaj ze wsparcia przed sprzedażą...
  • Gwarancja

    Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub usługi serwisowej.

    Zgłoś do Serwisu

    Musisz być zalogowany aby zgłosić produkt do serwisu

    Elektroniczny system serwisowy:

    Dzięki nowoczesnemu systemowi RMA możesz w prosty i szybki sposób zgłosić produkt do serwisu. Masz pełną kontrolę przebiegu naprawy przez www. Otrzymujesz informacje na adres e-mail o aktualnym stanie prac serwisowych.

    Wsparcie techniczne

    Kupując "Patchcord samonośny SC/APC-SC/APC SM simplex G.657A2 100m" otrzymujesz bezpłatny dostęp do systemu wsparcia technicznego dla tego produktu.

    Zespół techników pomoże:

    • zdiagnozować i rozwiązać ewentualne problemy
    • wykorzystać w pełni potencjał produktu
    • skonfigurować sprzęt
    Zadaj Pytanie

    Wsparcie techniczne w liczbach:
    zespół 5 techników
    2162 zgłoszeń w ciągu jednego roku, łącznie 3316 pytań
    średni czas rozwiązania problemu to niecałe 16 godzin

    Jak działa usługa wsparcia technicznego?
    • możesz zgłosić pytanie w dowolnym czasie z dowolnego komputera, wystarczy zalogować się na swoje konto
    • otrzymasz potwierdzenie zgłoszenia (e-mail) wraz z numerem zgłoszeniana
    • pytania umożliwiające natychmiastową odpowiedź technik bezzwłocznie udzieli odpowiedzi drogą telefoniczną lub elektroniczną,
    • w przypadku pytań wymagających przeprowadzenia dodatkowych testów lub pomiarów, lub w przypadku dużej ilości pytań do obsługi technicznej technik poinformuje osobę zgłaszającą o przewidywanym czasie oczekiwania na odpowiedź
  • Dostawa

    1. Sposób dostawy

    Przesyłki realizowane są za pośrednictwem firm kurierskich: DPD, UPS, Siódemka, Poczta Polska

    Po wysyłce przesyłamy kopię listu przewozowego na e-mail klienta. Wszystkie przesyłki kurierskie są ubezpieczone.

    2. Czas dostawy w dni powszednie

    DPD GLS UPS Poczta Polska
    godzina do której możliwa jest realizacja zamówienia tego samego dnia
    (złożone później zostaną zrealizowane następnego dnia)
    15:00 16:00 17:00 15:00

    3. Dostawa zamówień w soboty

    Przesyłki wysłane w piątek firmą kurierską, dostarczane są w poniedziałek.

    Aby otrzymać przesyłkę w sobotę, należy zaznaczyć opcję przy wyborze sposoby dostawy (po przejściu do kasy). Opcja dostępna dla firmy DPD.

    4. Koszty przesyłek (ceny NETTO)

    Przewoźnik Pn.-Pt.
    do 1000 zł
    Pn.-Pt.
    od 1000 do 2000 zł
    Pn.-Pt.
    powyżej 2000 zł
    Sobota
    DPD
    15 pln 0 pln 0 pln 25 pln
    GLS
    15 pln 0 pln 0 pln -
    UPS
    22 pln 10 pln 0 pln -
    Poczta Polska
    10 pln 0 pln 0 pln -
  • kupowane z tym produktem

Hold on there sparky! Using IE? Really? Come on now. You really need to move on and get a better browser.