We kindly inform you that we have also www.cyberbajt.com Zamknij

Wyniki wyszukiwania:

CBF Pigtail SC/APC SM 1m G.652D

Kod produktu: 8124CBF

CBF Pigtail jednomodowy z złączem SC/APC długości 1m. Wykonany z włókna Corning G.652D.

więcej o produkcie
  • 4.12 zł
  • 5.07 zł brutto
dodaj do koszyka
Towar będzie u Ciebie za 2 dni (wtorek 24 października)

Wsparcie techniczne:

Łach Piotr

Wsparcie dla CBF Pigtail SC/APC SM 1m G.652D: Piotr Łach (84) 638 10 70-73 w. 30

CBF Pigtail SC/APC SM 1m G.652D

Odpowiedniki dla CBF Pigtail SC/APC SM 1m G.652D

Akcesoria

    
  • Specyfikacja techniczna

    Rodzaj pigtaila jednomodowy
    Rodzaj złącza pigtaila SC/APC
    Długość 2 m
    Minimalny promień zgięcia 20 mm
    Tłumienność losowa wtyk-wtyk, średnie ILw-w śr= <0.2 dB
    Reflektancja RL PC >65 dB
    Temperatura pracy -40 - +85 °C
    Dołożyliśmy wszelkich starań aby dane techniczne odpowiadały faktycznym parametrom, jednak nie gwarantujemy, że są wolne od błędów lub braków.

    Szczegółowe informacje

    CBF Pigtail jednomodowy (SM) z złączem SC/APC o długości 1m, wykonany z włókna światłowodowego G.652D firmy Cornning.
    CBF Pigtail SM SC/APC 2m jest wykonany z płaszczem zewnętrznym 0.9 mm. Pigtail wykonany jest zgodnie z normami obowiązującymi normami, w standardzie Telcordia GR-326-CORE.
    CBF Pigtail jako element podstawowy budowy sieci światłowodowej charakteryzuje się powtarzalnością pomiarów, łatwą instalacją oraz bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości.

    Zastosowanie:
    • Gigabit Ethernet,
    • Sieci telekomunikacyjne,
    • Sieci: LAN, MAN, WAN,
    • Przesył sygnału multimedialnego,
    • Rozwiązania sieci FTTx

    Cechy:
    • Powtarzalność pomiarów,
    • Praca w szerokim zakresie temperatur,
    • Niską tłumiennością,
    • Bardzo dobry stosunek jakości do ceny,
    • Zgodne z normami EN-50173-1, EIA/TIA 568, EN 50377,
    • Wysoka jakość wykonania,
    Chciałbyś wiedzieć więcej o produkcie: CBF Pigtail SC/APC SM 1m G.652D? Skorzystaj ze wsparcia przed sprzedażą...
  • Gwarancja

    Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub usługi serwisowej.

    Zgłoś do Serwisu

    Musisz być zalogowany aby zgłosić produkt do serwisu

    Elektroniczny system serwisowy:

    Dzięki nowoczesnemu systemowi RMA możesz w prosty i szybki sposób zgłosić produkt do serwisu. Masz pełną kontrolę przebiegu naprawy przez www. Otrzymujesz informacje na adres e-mail o aktualnym stanie prac serwisowych.

    Wsparcie techniczne

    Kupując "CBF Pigtail SC/APC SM 1m G.652D" otrzymujesz bezpłatny dostęp do systemu wsparcia technicznego dla tego produktu.

    Zespół techników pomoże:

    • zdiagnozować i rozwiązać ewentualne problemy
    • wykorzystać w pełni potencjał produktu
    • skonfigurować sprzęt
    Zadaj Pytanie

    Wsparcie techniczne w liczbach:
    zespół 5 techników
    2162 zgłoszeń w ciągu jednego roku, łącznie 3316 pytań
    średni czas rozwiązania problemu to niecałe 16 godzin

    Jak działa usługa wsparcia technicznego?
    • możesz zgłosić pytanie w dowolnym czasie z dowolnego komputera, wystarczy zalogować się na swoje konto
    • otrzymasz potwierdzenie zgłoszenia (e-mail) wraz z numerem zgłoszeniana
    • pytania umożliwiające natychmiastową odpowiedź technik bezzwłocznie udzieli odpowiedzi drogą telefoniczną lub elektroniczną,
    • w przypadku pytań wymagających przeprowadzenia dodatkowych testów lub pomiarów, lub w przypadku dużej ilości pytań do obsługi technicznej technik poinformuje osobę zgłaszającą o przewidywanym czasie oczekiwania na odpowiedź
  • Dostawa

    1. Sposób dostawy

    Przesyłki realizowane są za pośrednictwem firm kurierskich: DPD, UPS, Siódemka, Poczta Polska

    Po wysyłce przesyłamy kopię listu przewozowego na e-mail klienta. Wszystkie przesyłki kurierskie są ubezpieczone.

    2. Czas dostawy w dni powszednie

    DPD GLS UPS Poczta Polska
    godzina do której możliwa jest realizacja zamówienia tego samego dnia
    (złożone później zostaną zrealizowane następnego dnia)
    15:00 16:00 17:00 15:00

    3. Dostawa zamówień w soboty

    Przesyłki wysłane w piątek firmą kurierską, dostarczane są w poniedziałek.

    Aby otrzymać przesyłkę w sobotę, należy zaznaczyć opcję przy wyborze sposoby dostawy (po przejściu do kasy). Opcja dostępna dla firmy DPD.

    4. Koszty przesyłek (ceny NETTO)

    Przewoźnik Pn.-Pt.
    do 1000 zł
    Pn.-Pt.
    od 1000 do 2000 zł
    Pn.-Pt.
    powyżej 2000 zł
    Sobota
    DPD
    15 pln 0 pln 0 pln 25 pln
    GLS
    15 pln 0 pln 0 pln -
    UPS
    22 pln 10 pln 0 pln -
    Poczta Polska
    10 pln 0 pln 0 pln -
  • kupowane z tym produktem

Hold on there sparky! Using IE? Really? Come on now. You really need to move on and get a better browser.