We kindly inform you that we have also www.cyberbajt.com Zamknij

Wyniki wyszukiwania:

Media konwerter CBF SC/PC RJ-45 10/100 Mbps WDM TX:1310 RX:1550 20km

Kod produktu: 7231CBF

CBF konwerter WDM pracujący na falach TX:1310 RX:1550 z prędkością 10/100Mbps. Przeznaczony do sieci optycznych jednomodowych. Zasięg urządzenia do 20km. Praca na jednym włóknie.

więcej o produkcie
  • 93.55 zł
  • 115.07 zł brutto
    (KGO: 0.06 zł netto)
dodaj do koszyka
Towar będzie u Ciebie za 2 dni (wtorek 24 października)

Wsparcie techniczne:

Łach Piotr

Wsparcie dla Media konwerter CBF SC/PC RJ-45 10/100 Mbps WDM TX:1310 RX:1550 20km : Piotr Łach (84) 638 10 70-73 w. 30

Media konwerter CBF SC/PC RJ-45 10/100 Mbps WDM TX:1310 RX:1550 20km

Odpowiedniki dla Media konwerter CBF SC/PC RJ-45 10/100 Mbps WDM TX:1310 RX:1550 20km

Akcesoria

    
  • Specyfikacja techniczna

    Port Optyczny SC/PC
    Port Miedziany 10/100Mbps
    Zasięg portu optycznego 20km
    Długość fali TX:1310 RX:1550
    Osługiwane światłowody jednomodowe
    WDM tak
    Temperatura pracy 0 do +50 °C
    Obsługiwane standardy
    IEEE802.3 10Base-T Ethernet, IEEE802.3u 100Base-TX/FX Fast Ethernet, IEEE802.3x Flow control, IEEE802.1q VLAN,IEEE802.1p QoS, IEEE802.1d Spanning Tree
    Wymiary 94,5x73x27 mm
    Zasilanie 5V DC 1A z ~230V AC 50Hz
    Gwarancja 24 m-ce
    Dołożyliśmy wszelkich starań aby dane techniczne odpowiadały faktycznym parametrom, jednak nie gwarantujemy, że są wolne od błędów lub braków.

    KGO - Koszt Gospodarowania Odpadami wliczony jest w cenę jednostkową towaru zgodnie z art. 16 ustawy o ZSEiE.

    Szczegółowe informacje

    Konwertery są zgodne ze standardami IEEE 802.3u 10 Base-T, 100 Base-TX i 100 Base-FX. Posiadają jedno złącze optyczne SC oraz jedno złącze UTP. Poprzez złącze SC konwertery mogą nadawać i odbierać dane na pojedynczym, jednodomowym światłowodzie. Dzięki przełącznikowi możliwa jest konfiguracja urządzeń do pracy na porcie FX w trybach pełnego dupleksu lub pół-dupleksu.

    Atutami konwerterów są: automatyczna detekcja trybu transmisji, pół lub cały duplex dla portu TX, automatyczna negocjacja szybkości transmisji 10/100 Mbps oraz automatyczne MDI/MDIX (wykrywanie uplinku, czyli połączeń kaskadowych dla 100Base-TX).

    Długość transmisji na światłowodzie jednodomowym da konwerterów wynosi 20km.
    Chciałbyś wiedzieć więcej o produkcie: Media konwerter CBF SC/PC RJ-45 10/100 Mbps WDM TX:1310 RX:1550 20km ? Skorzystaj ze wsparcia przed sprzedażą...
  • Gwarancja

    Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub usługi serwisowej.

    Zgłoś do Serwisu

    Musisz być zalogowany aby zgłosić produkt do serwisu

    Elektroniczny system serwisowy:

    Dzięki nowoczesnemu systemowi RMA możesz w prosty i szybki sposób zgłosić produkt do serwisu. Masz pełną kontrolę przebiegu naprawy przez www. Otrzymujesz informacje na adres e-mail o aktualnym stanie prac serwisowych.

    Wsparcie techniczne

    Kupując "Media konwerter CBF SC/PC RJ-45 10/100 Mbps WDM TX:1310 RX:1550 20km " otrzymujesz bezpłatny dostęp do systemu wsparcia technicznego dla tego produktu.

    Zespół techników pomoże:

    • zdiagnozować i rozwiązać ewentualne problemy
    • wykorzystać w pełni potencjał produktu
    • skonfigurować sprzęt
    Zadaj Pytanie

    Wsparcie techniczne w liczbach:
    zespół 5 techników
    2162 zgłoszeń w ciągu jednego roku, łącznie 3316 pytań
    średni czas rozwiązania problemu to niecałe 16 godzin

    Jak działa usługa wsparcia technicznego?
    • możesz zgłosić pytanie w dowolnym czasie z dowolnego komputera, wystarczy zalogować się na swoje konto
    • otrzymasz potwierdzenie zgłoszenia (e-mail) wraz z numerem zgłoszeniana
    • pytania umożliwiające natychmiastową odpowiedź technik bezzwłocznie udzieli odpowiedzi drogą telefoniczną lub elektroniczną,
    • w przypadku pytań wymagających przeprowadzenia dodatkowych testów lub pomiarów, lub w przypadku dużej ilości pytań do obsługi technicznej technik poinformuje osobę zgłaszającą o przewidywanym czasie oczekiwania na odpowiedź
  • Dostawa

    1. Sposób dostawy

    Przesyłki realizowane są za pośrednictwem firm kurierskich: DPD, UPS, Siódemka, Poczta Polska

    Po wysyłce przesyłamy kopię listu przewozowego na e-mail klienta. Wszystkie przesyłki kurierskie są ubezpieczone.

    2. Czas dostawy w dni powszednie

    DPD GLS UPS Poczta Polska
    godzina do której możliwa jest realizacja zamówienia tego samego dnia
    (złożone później zostaną zrealizowane następnego dnia)
    15:00 16:00 17:00 15:00

    3. Dostawa zamówień w soboty

    Przesyłki wysłane w piątek firmą kurierską, dostarczane są w poniedziałek.

    Aby otrzymać przesyłkę w sobotę, należy zaznaczyć opcję przy wyborze sposoby dostawy (po przejściu do kasy). Opcja dostępna dla firmy DPD.

    4. Koszty przesyłek (ceny NETTO)

    Przewoźnik Pn.-Pt.
    do 1000 zł
    Pn.-Pt.
    od 1000 do 2000 zł
    Pn.-Pt.
    powyżej 2000 zł
    Sobota
    DPD
    15 pln 0 pln 0 pln 25 pln
    GLS
    15 pln 0 pln 0 pln -
    UPS
    22 pln 10 pln 0 pln -
    Poczta Polska
    10 pln 0 pln 0 pln -
  • kupowane z tym produktem

Hold on there sparky! Using IE? Really? Come on now. You really need to move on and get a better browser.