We kindly inform you that we have also www.cyberbajt.com Zamknij

Wyniki wyszukiwania:

Media konwerter Fibrain SC duplex SM 1310nm, RJ 45 10/100/1000 20km z autonegocjacją Promocja

Kod produktu: 3667

Konwerter 10/100/1000 Mbps z auto-negocjacją dla portu miedzianego. Jednomodowy SM, 1310nm. Wolno stojący z zewnętrznym zasilaczem.

więcej o produkcie
  • stara cena: 214.2
  • 157.00 1 szt.
  • 193.11 brutto
dodaj do koszyka
Towar będzie u Ciebie za 2 dni (wtorek 25 lipca)

Wsparcie techniczne:

Łach Piotr

Wsparcie dla Media konwerter Fibrain SC duplex SM 1310nm, RJ 45 10/100/1000 20km z autonegocjacją: Piotr Łach (84) 638 10 70-73 w. 30

Media konwerter Fibrain SC duplex SM 1310nm, RJ 45 10/100/1000 20km z autonegocjacją

Odpowiedniki dla Media konwerter Fibrain SC duplex SM 1310nm, RJ 45 10/100/1000 20km z autonegocjacją

    
  • Specyfikacja techniczna

    Port Optyczny SC/PC
    Port Miedziany 10/100/1000Mbps
    Autonegocjacja tak
    Zasięg portu optycznego 20km
    Długość fali 1310nm
    Osługiwane światłowody jednomodowe
    WDM nie
    Diody LED PWR; FXL; TXL; 100M; 1000M; FDX
    Wilgotność pracy 5%~90 %
    Temperatura pracy 0 ~ 50 °C
    Pobór mocy <5W
    Opóźnienia <10us store-and-forward, <1us straight-through
    Obsługa store-and-forward, straight-through
    Obsługiwane standardy IEEE802.3 10Base-T Ethernet,
    IEEE802.3u 100Base-TX Fast Ethernet,
    IEEE802.3u 100Base-FX Fast Ethernet,
    IEEE802.3x Flow control
    Waga urządzenia: 150g
    brutto: 450 g
    Zasilanie Zewnętrzny zasilacz DC 5V/1A
    Dołożyliśmy wszelkich starań aby dane techniczne odpowiadały faktycznym parametrom, jednak nie gwarantujemy, że są wolne od błędów lub braków.

    Szczegółowe informacje

    Mediakonwerter Fibrain to idealne rozwiązanie dla operatorów sieci którzy chcą zwiększyć zasięg swojej sieci oraz bezpieczeństwo danych jak i urządzeń końcowych. Konwerter współpracuje z okablowaniem jednomodowym SM, oraz skrętką miedzianą zakończoną wtykiem RJ-45. Transmisja danych odbywa się z prędkością 10/100/1000Mbps z autonegocjacją. Istnieje możliwość pracy w jednym z dwóch trybów: store-and-forward lub straight-throuh oraz przesyłania ramek z tagami VLAN. Użycie najwyższej jakości przetworników optycznych umożliwia transmisję do 120km (zależnie od wersji, dostępne na zamówieni).

    Cechy:
    • Konwersja sygnału 10/100/1000Base-TX na 1000Base-FX SM
    • Transmisja do 120km (zależnie od typu)
    • Chłodzenie pasywne
    • Zastosowanie wysokiej jakości przetworników
    • Automatyczne uczenie i aktualizacja adresów MAC, mechanizm pracy store-and-forward lub straight-through
    • Autonegocjacja dla portu miedzianego
    • Transmisja ramek o długości 9000 bajtów
    • Czas MTBF przekraczający 50’000 godzin
    Chciałbyś wiedzieć więcej o produkcie: Media konwerter Fibrain SC duplex SM 1310nm, RJ 45 10/100/1000 20km z autonegocjacją? Skorzystaj ze wsparcia przed sprzedażą...

    Pliki do pobrania

    Przeglądaj całą bibliotekę sterowników, instrukcji i innych plików. Przejdź do działu download...
  • Gwarancja

    Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub usługi serwisowej.

    Zgłoś do Serwisu

    Musisz być zalogowany aby zgłosić produkt do serwisu

    Elektroniczny system serwisowy:

    Dzięki nowoczesnemu systemowi RMA możesz w prosty i szybki sposób zgłosić produkt do serwisu. Masz pełną kontrolę przebiegu naprawy przez www. Otrzymujesz informacje na adres e-mail o aktualnym stanie prac serwisowych.

    Wsparcie techniczne

    Kupując "Media konwerter Fibrain SC duplex SM 1310nm, RJ 45 10/100/1000 20km z autonegocjacją" otrzymujesz bezpłatny dostęp do systemu wsparcia technicznego dla tego produktu.

    Zespół techników pomoże:

    • zdiagnozować i rozwiązać ewentualne problemy
    • wykorzystać w pełni potencjał produktu
    • skonfigurować sprzęt
    Zadaj Pytanie

    Wsparcie techniczne w liczbach:
    zespół 5 techników
    2162 zgłoszeń w ciągu jednego roku, łącznie 3316 pytań
    średni czas rozwiązania problemu to niecałe 16 godzin

    Jak działa usługa wsparcia technicznego?
    • możesz zgłosić pytanie w dowolnym czasie z dowolnego komputera, wystarczy zalogować się na swoje konto
    • otrzymasz potwierdzenie zgłoszenia (e-mail) wraz z numerem zgłoszeniana
    • pytania umożliwiające natychmiastową odpowiedź technik bezzwłocznie udzieli odpowiedzi drogą telefoniczną lub elektroniczną,
    • w przypadku pytań wymagających przeprowadzenia dodatkowych testów lub pomiarów, lub w przypadku dużej ilości pytań do obsługi technicznej technik poinformuje osobę zgłaszającą o przewidywanym czasie oczekiwania na odpowiedź
  • Dostawa

    1. Sposób dostawy

    Przesyłki realizowane są za pośrednictwem firm kurierskich: DPD, UPS, Siódemka, Poczta Polska

    Po wysyłce przesyłamy kopię listu przewozowego na e-mail klienta. Wszystkie przesyłki kurierskie są ubezpieczone.

    2. Czas dostawy w dni powszednie

    DPD GLS UPS Poczta Polska
    godzina do której możliwa jest realizacja zamówienia tego samego dnia
    (złożone później zostaną zrealizowane następnego dnia)
    15:00 16:00 17:00 15:00

    3. Dostawa zamówień w soboty

    Przesyłki wysłane w piątek firmą kurierską, dostarczane są w poniedziałek.

    Aby otrzymać przesyłkę w sobotę, należy zaznaczyć opcję przy wyborze sposoby dostawy (po przejściu do kasy). Opcja dostępna dla firmy DPD.

    4. Koszty przesyłek (ceny NETTO)

    Przewoźnik Pn.-Pt.
    do 1000 zł
    Pn.-Pt.
    od 1000 do 2000 zł
    Pn.-Pt.
    powyżej 2000 zł
    Sobota
    DPD
    15 pln 0 pln 0 pln 25 pln
    GLS
    15 pln 0 pln 0 pln -
    UPS
    22 pln 10 pln 0 pln -
    Poczta Polska
    10 pln 0 pln 0 pln -
  • kupowane z tym produktem

Hold on there sparky! Using IE? Really? Come on now. You really need to move on and get a better browser.