We kindly inform you that we have also www.cyberbajt.com Zamknij

Wyniki wyszukiwania:

Media konwerter TP-Link SFP na RJ45 1000Mbps MC220L

Kod produktu: 3538TP-LINK

Konwerter marki TP-Link z slotem na SFP i gniazdem RJ45, przeznaczony do transmisji 1000Mbps.

więcej o produkcie
  • 85.84 1 szt.
  • 105.58 brutto
dodaj do koszyka
Towar będzie u Ciebie za 2 dni (wtorek 25 lipca)

Wsparcie techniczne:

Błaszczyk Michał

Wsparcie dla Media konwerter TP-Link SFP na RJ45 1000Mbps MC220L: Michał Błaszczyk (84) 638 10 70-73 wew. 21

Media konwerter TP-Link SFP na RJ45 1000Mbps MC220L

Akcesoria

    
  • Specyfikacja techniczna

    Port Optyczny SFP
    Port Miedziany 1000Mbps
    Zasięg portu optycznego w zależności od zastosowanego modułu SFP
    Długość fali w zależności od zastosowanego modułu SFP
    Osługiwane światłowody w zależności od zastosowanego modułu SFP
    WDM w zależności od zastosowanego modułu SFP
    Diody LED PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD
    Wilgotność pracy 10%-90%
    Temperatura pracy od 0 do +40 °C
    Wymiary 94.5x73.0x27.0 mm
    Zasilanie 9V DC , ~230V AC 50Hz
    Model producenta MC220L
    Gwarancja 24 m-ce
    Dołożyliśmy wszelkich starań aby dane techniczne odpowiadały faktycznym parametrom, jednak nie gwarantujemy, że są wolne od błędów lub braków.

    Szczegółowe informacje

    Media konwerter MC220L umożliwia zamianę sygnału optycznego 1000BASE-SX/LX/LH na sygnał przewodzony kablem miedzianym 1000Base-T i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE802.3ab 1000Base-T oraz IEEE802.3z 1000Base-SX/LX/LH wykorzystuje wielo lub jednomodowy kabel optyczny ze złączami LC. Urządzenie umożliwia odbiór i transmisję sygnału wielomodowego o długości fali 850nm, oraz sygnału jednomodowego o długości fali 1310nm.

    Konwerter może pracować jako urządzenie wolnostojące, lub być montowane w szafie 19' TP-LINK. Port TX posiada funkcję automatycznego krosowania (Auto MDI/MDI-X). Na przednim panelu znajdują się wskaźniki LED informujące o stanie pracy urządzenia. Konwerter MC220L transmituje sygnał optyczny na odległość do 0,55 km wykorzystując kabel wielomodowy, oraz na odległość do 10 km wykorzystując kabel jednomodowy.

    Cechy:
    - Zgodność ze standardami IEEE 802.3ab oraz IEEE 802.3z
    - Port FX obsługuje podłączenie hot-swap
    - Zwiększenie dystansu sygnału światłowodowego do 0,55km dla połączeń wielomodowych i do 10km dla połączeń jednomodowych

    Chciałbyś wiedzieć więcej o produkcie: Media konwerter TP-Link SFP na RJ45 1000Mbps MC220L? Skorzystaj ze wsparcia przed sprzedażą...

    Pliki do pobrania

    Przeglądaj całą bibliotekę sterowników, instrukcji i innych plików. Przejdź do działu download...
  • Gwarancja

    Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub usługi serwisowej.

    Zgłoś do Serwisu

    Musisz być zalogowany aby zgłosić produkt do serwisu

    Elektroniczny system serwisowy:

    Dzięki nowoczesnemu systemowi RMA możesz w prosty i szybki sposób zgłosić produkt do serwisu. Masz pełną kontrolę przebiegu naprawy przez www. Otrzymujesz informacje na adres e-mail o aktualnym stanie prac serwisowych.

    Wsparcie techniczne

    Kupując "Media konwerter TP-Link SFP na RJ45 1000Mbps MC220L" otrzymujesz bezpłatny dostęp do systemu wsparcia technicznego dla tego produktu.

    Zespół techników pomoże:

    • zdiagnozować i rozwiązać ewentualne problemy
    • wykorzystać w pełni potencjał produktu
    • skonfigurować sprzęt
    Zadaj Pytanie

    Wsparcie techniczne w liczbach:
    zespół 5 techników
    2162 zgłoszeń w ciągu jednego roku, łącznie 3316 pytań
    średni czas rozwiązania problemu to niecałe 16 godzin

    Jak działa usługa wsparcia technicznego?
    • możesz zgłosić pytanie w dowolnym czasie z dowolnego komputera, wystarczy zalogować się na swoje konto
    • otrzymasz potwierdzenie zgłoszenia (e-mail) wraz z numerem zgłoszeniana
    • pytania umożliwiające natychmiastową odpowiedź technik bezzwłocznie udzieli odpowiedzi drogą telefoniczną lub elektroniczną,
    • w przypadku pytań wymagających przeprowadzenia dodatkowych testów lub pomiarów, lub w przypadku dużej ilości pytań do obsługi technicznej technik poinformuje osobę zgłaszającą o przewidywanym czasie oczekiwania na odpowiedź
  • Dostawa

    1. Sposób dostawy

    Przesyłki realizowane są za pośrednictwem firm kurierskich: DPD, UPS, Siódemka, Poczta Polska

    Po wysyłce przesyłamy kopię listu przewozowego na e-mail klienta. Wszystkie przesyłki kurierskie są ubezpieczone.

    2. Czas dostawy w dni powszednie

    DPD GLS UPS Poczta Polska
    godzina do której możliwa jest realizacja zamówienia tego samego dnia
    (złożone później zostaną zrealizowane następnego dnia)
    15:00 16:00 17:00 15:00

    3. Dostawa zamówień w soboty

    Przesyłki wysłane w piątek firmą kurierską, dostarczane są w poniedziałek.

    Aby otrzymać przesyłkę w sobotę, należy zaznaczyć opcję przy wyborze sposoby dostawy (po przejściu do kasy). Opcja dostępna dla firmy DPD.

    4. Koszty przesyłek (ceny NETTO)

    Przewoźnik Pn.-Pt.
    do 1000 zł
    Pn.-Pt.
    od 1000 do 2000 zł
    Pn.-Pt.
    powyżej 2000 zł
    Sobota
    DPD
    15 pln 0 pln 0 pln 25 pln
    GLS
    15 pln 0 pln 0 pln -
    UPS
    22 pln 10 pln 0 pln -
    Poczta Polska
    10 pln 0 pln 0 pln -
  • kupowane z tym produktem

Hold on there sparky! Using IE? Really? Come on now. You really need to move on and get a better browser.