We kindly inform you that we have also www.cyberbajt.com Zamknij

Wyniki wyszukiwania:

Pigtail SM ST/PC 2m

Kod produktu: 3444

Pigtail jednomodowy z wtykiem ST/PC 2m, wykonany z włókna G.652D. W płaszczu zewnętrznym 0,9 mm.

więcej o produkcie
  • 8.36 1 szt.
  • 10.28 brutto
dodaj do koszyka
Towar będzie u Ciebie za 2 dni (sobota 27 maja)

Wsparcie techniczne:

Jonik Dominik

Wsparcie dla Pigtail SM ST/PC 2m: Dominik Jonik 600 601 602 wew. 28

Pigtail SM ST/PC 2m
    
  • Specyfikacja techniczna

    Typ wtyku ST/PC
    Długość 2 m
    Minimalny promień zgięcia 20 mm
    Tłumienność losowa wtyk-wtyk, maksymalna ILw-w= ≤0,45 dB
    Tłumienność losowa wtyk-wtyk, średnie ILw-w śr= ≤0,20 dB
    Tłumienność wtyku względem reflektancji IL max ≤0,35 dB
    Reflektancja RL PC >45 dB
    Wytrzymałość włókna 5 N
    Temperatura pracy od -5 do +60 °C
    Dołożyliśmy wszelkich starań aby dane techniczne odpowiadały faktycznym parametrom, jednak nie gwarantujemy, że są wolne od błędów lub braków.

    Szczegółowe informacje

    Pigtail ten wykonywany jest na bazie wtyków Fibrain w pełni zgodnych z normami ISO/PN-EN 36754 oraz ISO/PN-EN 61755. Automatyczne procesy przygotowania komponentów, jak i polerowanie złącz wpływają znacząco na parametry końcowe.

    Restrykcyjna procedura weryfikacji jakości oraz pomiarów oparta jest na:

    - Kontroli wizualnej za pomocą mikroskopu firmy Westover, automatyczny program wykrywa wszelkie rysy oraz sprawdza poprawność powierzchni czołowej,
    - Pomiar tłumienności wtrąceniowej IL oraz odbiciowej RL – EXFOIQS 12001,
    - Pomiar geometrii złącza – Interferometr DAISI Datapixel,
    - Produkty końcowe są wykonane zgodnie z normą PN-EN 50377,

    Zastosowanie:

    - Sieci telekomunikacyjne,
    - Sieci LAN,
    - Sieci FTTx: FTTD, FTTB, FTTH, sieci CWDM,
    - Rozwiązania CATV,

    Cechy:

    - Wysoka jakość wykonania i powtarzalność parametrów transmisyjnych,
    - Bardzo doby stosunek ceny do jakości,
    - Zgodne z normami EN-50173-1, EIA/TIA 568, EN 50377,
    Chciałbyś wiedzieć więcej o produkcie: Pigtail SM ST/PC 2m? Skorzystaj ze wsparcia przed sprzedażą...
  • Gwarancja

    Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub usługi serwisowej.

    Zgłoś do Serwisu

    Musisz być zalogowany aby zgłosić produkt do serwisu

    Elektroniczny system serwisowy:

    Dzięki nowoczesnemu systemowi RMA możesz w prosty i szybki sposób zgłosić produkt do serwisu. Masz pełną kontrolę przebiegu naprawy przez www. Otrzymujesz informacje na adres e-mail o aktualnym stanie prac serwisowych.

    Wsparcie techniczne

    Kupując "Pigtail SM ST/PC 2m" otrzymujesz bezpłatny dostęp do systemu wsparcia technicznego dla tego produktu.

    Zespół techników pomoże:

    • zdiagnozować i rozwiązać ewentualne problemy
    • wykorzystać w pełni potencjał produktu
    • skonfigurować sprzęt
    Zadaj Pytanie

    Wsparcie techniczne w liczbach:
    zespół 5 techników
    2162 zgłoszeń w ciągu jednego roku, łącznie 3316 pytań
    średni czas rozwiązania problemu to niecałe 16 godzin

    Jak działa usługa wsparcia technicznego?
    • możesz zgłosić pytanie w dowolnym czasie z dowolnego komputera, wystarczy zalogować się na swoje konto
    • otrzymasz potwierdzenie zgłoszenia (e-mail) wraz z numerem zgłoszeniana
    • pytania umożliwiające natychmiastową odpowiedź technik bezzwłocznie udzieli odpowiedzi drogą telefoniczną lub elektroniczną,
    • w przypadku pytań wymagających przeprowadzenia dodatkowych testów lub pomiarów, lub w przypadku dużej ilości pytań do obsługi technicznej technik poinformuje osobę zgłaszającą o przewidywanym czasie oczekiwania na odpowiedź
  • Dostawa

    1. Sposób dostawy

    Przesyłki realizowane są za pośrednictwem firm kurierskich: DPD, UPS, Siódemka, Poczta Polska

    Po wysyłce przesyłamy kopię listu przewozowego na e-mail klienta. Wszystkie przesyłki kurierskie są ubezpieczone.

    2. Czas dostawy w dni powszednie

    DPD GLS UPS Poczta Polska
    godzina do której możliwa jest realizacja zamówienia tego samego dnia
    (złożone później zostaną zrealizowane następnego dnia)
    15:00 16:00 17:00 15:00

    3. Dostawa zamówień w soboty

    Przesyłki wysłane w piątek firmą kurierską, dostarczane są w poniedziałek.

    Aby otrzymać przesyłkę w sobotę, należy zaznaczyć opcję przy wyborze sposoby dostawy (po przejściu do kasy). Opcja dostępna dla firmy DPD.

    4. Koszty przesyłek (ceny NETTO)

    Przewoźnik Pn.-Pt.
    do 1000 zł
    Pn.-Pt.
    od 1000 do 2000 zł
    Pn.-Pt.
    powyżej 2000 zł
    Sobota
    DPD
    15 pln 0 pln 0 pln 25 pln
    GLS
    15 pln 0 pln 0 pln -
    UPS
    22 pln 10 pln 0 pln -
    Poczta Polska
    10 pln 0 pln 0 pln -
  • kupowane z tym produktem

Hold on there sparky! Using IE? Really? Come on now. You really need to move on and get a better browser.