We kindly inform you that we have also www.cyberbajt.com Zamknij

Wyniki wyszukiwania:

TP-Link MC112CS media konwerter WDM Fast Ethernet Tx=1310nm 20km

Kod produktu: 2753TP-LINK

Konwertery komplementarne single-mode TP-Link MC111CS / MC112CS umożliwiają zmianę medium przewodzącego strumień danych ze standardowej skrętki STP/UTP na światłowód. Urządzenia pozwalają na łączenie segmentów wykonanych kablem miedzianym z segmentami

więcej o produkcie
  • 132.99
  • 163.58 brutto
dodaj do koszyka
Towar będzie u Ciebie za 2 dni (środa 1 marca)

Wsparcie techniczne:

Błaszczyk Michał

Wsparcie dla TP-Link MC112CS media konwerter WDM Fast Ethernet Tx=1310nm 20km: Michał Błaszczyk 600 601 602 wew. 21
(84) 638 10 73

TP-Link MC112CS media konwerter WDM Fast Ethernet Tx=1310nm 20km

Akcesoria

    
  • Specyfikacja techniczna

    Model MC112CS
    Wilgotność niekondensująca
    10 do 90
    Standardy IEEE 802.3u 10Base-T, 100Base-TX i 100Base-FX
    Przepustowość 0,2 Gbps
    Port 1 10/100 Mbps RJ-45
    Zasięg portu 1 100 m
    Okablowanie portu 1 UTP/STP kat. 5
    Port 2 100 Mbps SC SM
    Zasięg portu 2 20000 m
    Okablowanie portu 2 8,3/125
    8,7/125
    9/125
    Długość fali TX 1310 nm
    Długość fali RX 1550 nm
    Wave Division Multiplexing (WDM) tak
    Obudowa desktop
    Zasilanie 9V DC 2A, ~230V AC 50Hz
    Temperatura pracy 0 do +50 °C
    Wymiary 94,5x73x27 mm
    Gwarancja 24 m-cy
    Dołożyliśmy wszelkich starań aby dane techniczne odpowiadały faktycznym parametrom, jednak nie gwarantujemy, że są wolne od błędów lub braków.

    Szczegółowe informacje

    Konwertery komplementarne single-mode TP-Link MC111CS / MC112CS umożliwiają zmianę medium przewodzącego strumień danych ze standardowej skrętki STP/UTP na światłowód. Urządzenia pozwalają na łączenie segmentów wykonanych kablem miedzianym z segmentami wykonanymi kablem światłowodowym - konwertery mediują pomiędzy 10/100 Base-TX a segmentami 100 Base-FX na dystansie max 20 km.

    Są pierwotnie zaprojektowane dla dużych grup roboczych o odpowiednim paśmie i prędkości, których wymagają dynamicznie rozwijające się sieci Fast Ethernet.

    Konwerter TP-Link MC112CS musi pracować w parze z konwerterem TP-Link MC111CS

    Konwertery są zgodne ze standardami IEEE 802.3u 10 Base-T, 100 Base-TX i 100 Base-FX. Posiadają jedno złącze optyczne SC oraz jedno złącze UTP. Poprzez złącze SC konwertery mogą nadawać i odbierać dane na pojedynczym, jednodomowym światłowodzie. Dzięki przełącznikowi możliwa jest konfiguracja urządzeń do pracy na porcie FX w trybach pełnego dupleksu lub pół-dupleksu.

    Atutami konwerterów są: automatyczna detekcja trybu transmisji, pół lub cały duplex dla portu TX, automatyczna negocjacja szybkości transmisji 10/100 Mbps oraz automatyczne MDI/MDIX (wykrywanie uplinku, czyli połączeń kaskadowych dla 100Base-TX).

    Długość transmisji na światłowodzie jednodomowym da konwerterów wynosi 20km.
    Urządzenia ponadto wyposażone są w dobrze widoczne wskaźniki LED, umożliwiające łatwą kontrolę i monitoring działania. Całość zasilana jest poprzez zewnętrzny zasilacz 5V DC 2A, ~230V AC 50 Hz.
    Chciałbyś wiedzieć więcej o produkcie: TP-Link MC112CS media konwerter WDM Fast Ethernet Tx=1310nm 20km? Skorzystaj ze wsparcia przed sprzedażą...
  • Gwarancja

    Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub usługi serwisowej.

    Zgłoś do Serwisu

    Musisz być zalogowany aby zgłosić produkt do serwisu

    Elektroniczny system serwisowy:

    Dzięki nowoczesnemu systemowi RMA możesz w prosty i szybki sposób zgłosić produkt do serwisu. Masz pełną kontrolę przebiegu naprawy przez www. Otrzymujesz informacje na adres e-mail o aktualnym stanie prac serwisowych.

    Wsparcie techniczne

    Kupując "TP-Link MC112CS media konwerter WDM Fast Ethernet Tx=1310nm 20km" otrzymujesz bezpłatny dostęp do systemu wsparcia technicznego dla tego produktu.

    Zespół techników pomoże:

    • zdiagnozować i rozwiązać ewentualne problemy
    • wykorzystać w pełni potencjał produktu
    • skonfigurować sprzęt
    Zadaj Pytanie

    Wsparcie techniczne w liczbach:
    zespół 5 techników
    2162 zgłoszeń w ciągu jednego roku, łącznie 3316 pytań
    średni czas rozwiązania problemu to niecałe 16 godzin

    Jak działa usługa wsparcia technicznego?
    • możesz zgłosić pytanie w dowolnym czasie z dowolnego komputera, wystarczy zalogować się na swoje konto
    • otrzymasz potwierdzenie zgłoszenia (e-mail) wraz z numerem zgłoszeniana
    • pytania umożliwiające natychmiastową odpowiedź technik bezzwłocznie udzieli odpowiedzi drogą telefoniczną lub elektroniczną,
    • w przypadku pytań wymagających przeprowadzenia dodatkowych testów lub pomiarów, lub w przypadku dużej ilości pytań do obsługi technicznej technik poinformuje osobę zgłaszającą o przewidywanym czasie oczekiwania na odpowiedź
  • Dostawa

    1. Sposób dostawy

    Przesyłki realizowane są za pośrednictwem firm kurierskich: DPD, UPS, Siódemka, Poczta Polska

    Po wysyłce przesyłamy kopię listu przewozowego na e-mail klienta. Wszystkie przesyłki kurierskie są ubezpieczone.

    2. Czas dostawy w dni powszednie

    DPD GLS UPS Poczta Polska
    godzina do której możliwa jest realizacja zamówienia tego samego dnia
    (złożone później zostaną zrealizowane następnego dnia)
    15:00 16:00 17:00 15:00

    3. Dostawa zamówień w soboty

    Przesyłki wysłane w piątek firmą kurierską, dostarczane są w poniedziałek.

    Aby otrzymać przesyłkę w sobotę, należy zaznaczyć opcję przy wyborze sposoby dostawy (po przejściu do kasy). Opcja dostępna dla firmy DPD.

    4. Koszty przesyłek (ceny NETTO)

    Przewoźnik Pn.-Pt.
    do 1000 zł
    Pn.-Pt.
    od 1000 do 2000 zł
    Pn.-Pt.
    powyżej 2000 zł
    Sobota
    DPD
    15 pln 0 pln 0 pln 25 pln
    GLS
    15 pln 0 pln 0 pln -
    UPS
    22 pln 10 pln 0 pln -
    Poczta Polska
    10 pln 0 pln 0 pln -
  • kupowane z tym produktem

Chat

Hold on there sparky! Using IE? Really? Come on now. You really need to move on and get a better browser.