We kindly inform you that we have also www.cyberbajt.com Zamknij

Wyniki wyszukiwania:

Tematy pomocy

 • wróć do listy testów i raportów

  Konfiguracja Outlook Express

  Drukuj
 • Uruchom program Outlook Express. Z menu głównego (górnego) wybierz Narzędzia a następnie Konta.

  1. W oknie Konta internetowe wybierz przycisk Dodaj i z rozwiniętej listy Grupy Dyskusyjne. Zostanie wywołany Kreator połączeń internetowych.
   Konfiguracja Outlook Express
  2. W pierwszym kroku kreatora Imię Nazwisko wpisz nazwę, która będzie widoczna w polu Od np. Imię Nazwisko. Wybierz przycisk Dalej.
   Konfiguracja Outlook Express
  3. W kolejnym kroku Adres e-mail dla grup dyskusyjnych podajemy adres, na który chcemy otrzymywać odpowiedzi od czytelników grupy.
   Konfiguracja Outlook Express
  4. W kroku Nazw serwera grup dyskusyjnych w polu Serwer grup dyskusyjnych (NNTP) wpisujemy adres: news.cyberbajt.pl oraz zaznaczamy opcję Serwer grup dyskusyjnych wymaga logowania. Wybierz przycisk Dalej.
   Konfiguracja Outlook Express
  5. W kroku Logowanie do serwera grup dyskusyjnych w polu Nazwa konta wprowadzamy nazwę użytkownika (login), z której korzystamy na stronie firmy Cyberbajt . Podobnie postępujemy z polem Hasło. Jeśli nie chcemy podawać przy każdym połączeniu hasła, możemy znaczyć opcję: Zapamiętaj hasło. Pole Logowanie przy użyciu bezpiecznego uwierzytelniania hasła pozostawiamy nie zaznaczone. Wybierz przycisk Dalej a w ostatnim kroku Gratulacje Zakończ.
   Konfiguracja Outlook Express
  6. Komunikacja z serwerem news.cyberbajt.pl odbywa się za pośrednictwem bezpiecznego protokołu SSL. Należy więc włączyć obsługę tego protokołu w czytniku OutlookExpress. W tym celu:
   • wybieramy z menu głównego Narzędzia / Konta.
    Konfiguracja Outlook Express
   • w oknie Konta internetowe w zakładce (karcie) Grupy dyskusyjne zaznaczamy konto news.cyberbajt.pl i wybieramy przycisk Właściwości.
    Konfiguracja Outlook Express
   • w oknie Właściwości: news.cyberbajt.pl wybieramy zakładkę Zaawansowane i zaznaczamy opcję: Ten serwer wymaga bezpiecznego połączenia. (SSL). Numer portu zmieni się na 563. Wybieramy przycisk OK.

  Tak skonfigurowane konto pozwala na czytanie i przesyłanie wiadomości na grupach dyskusyjnych znajdujących się na serwerze news.cyberbajt.pl.
  Czy informacje w tym temacie są wystarczające?

  Twoja odpowiedź (anonimowa) pomoże nam ulepszyć system pomocy

  Zobacz inne tematy w sekcji "Grupa Dyskusyjna":

Hold on there sparky! Using IE? Really? Come on now. You really need to move on and get a better browser.