We kindly inform you that we have also www.cyberbajt.com Zamknij

Wyniki wyszukiwania:

Tematy pomocy

 • wróć do listy testów i raportów

  Formy płatności

  Drukuj
 • Masz do wyboru cztery rodzaje płatności za swoje zamówienie:
  • przedpłata na konto - realizujesz przelew należności za zamówienie w Twoim banku. Czas zaksięgowania wpłaty jest o wiele krótszy, więc szybciej wyślemy Twoje zamówienie.
  • za pobraniem - należność regulujesz u dostawcy (listonosz lub kurier) w chwili odbioru zamówionego towaru. Po wysłaniu przesyłki otrzymasz e-mail informujący o wysokości należnej kwoty oraz potwierdzający realizację zamówienia wraz z kopią listu przewozowego.
  • płatności eCard - to bezpieczny system transakcji bezgotówkowych. Płacisz kartą od razu po złożeniu zamówienia. Twoje zamówienie będzie natychmiast realizowane. Opłata pobierana przez system eCard wynosi 1% kwoty zamówienia i jest doliczana do kosztów przesyłki.
  • Kredyt kupiecki – forma kredytu polegająca na odroczonej płatności, przyznawana na wniosek klienta oraz uzasadniona wysokim poziomem obrotów z naszą firmą (min. 5.000,00 zł). Warunkiem jest m.in. istnienie firmy co najmniej rok na rynku. W celu uzyskania możliwości dokonywania zakupów w Cyberbajt w kredycie kupieckim należy przesłać do siedziby firmy wniosek o udzielenie kredytu kupieckiego wraz z dokumentami w nim określonymi.

  Dokonując przelewu należności logujesz się bezpośrednio na stronie swojego banku. Informacje o Twoim profilu pozostają tylko w banku. Bezpieczeństwo takiej transakcji zapewnia 128-bitowy klucz SSL oraz 3D Secure.

  więcej o eCard
  Czy informacje w tym temacie są wystarczające?

  Twoja odpowiedź (anonimowa) pomoże nam ulepszyć system pomocy

  Zobacz inne tematy w sekcji "Zakupy":

Hold on there sparky! Using IE? Really? Come on now. You really need to move on and get a better browser.