We kindly inform you that we have also www.cyberbajt.com Zamknij

Wyniki wyszukiwania:

Aktualności

  • wróć do listy aktualności

    Wiosenna promocja w Cyberbajt

    2018-03-21 Drukuj
  • Wraz z pierwszym dniem kalendarzowej wiosny w Cyberbajt odmrażamy ceny!

    Poniżej przedstawiamy listę produktów w bardzo atrakcyjnych cenach.

    Nie zwlekaj, złap gorące okazje już dziś.

    CBF Adapter światłowodowy SC/APC SM Simplex

    CBF Adapter SC/APC simplex jednomodowy jest komponentem budowy sieci światłowodowej wykonany z dużą precyzją i dbałością o jakość.

    Sprawdź

    CBF Adapter światłowodowy SC/APC SM Duplex

    CBF Adapter światłowodowy SC/APC SM duplex jednomodowy jest komponentem budowy sieci światłowodowej wykonany z dużą precyzją i dbałością o jakość.

    Sprawdź

    Mufa światłowodowa nasłupowa FTTX MDU-216 PG z dławikami

    Złącze kablowe z miejscem na 24 spawów światłowodowych w osłonkach od 40 do 60mm, osobnym miejscem na zapas włókien światłowodowych oraz osobnymi miejscami na splittery optyczne. W złączu można zainstalować 16 adapterów SC simplex.

    Sprawdź

    Mufa światłowodowa pionowa okrągła DOME 01 wejścia 4+1 (6 kabli) 48J

    Złącze kablowe DOME 01 wyposażone jest w dwie tacki światłowodowe, umożliwiając połączenie do 48 włókien światłowodowych. Mufa przystosowania jest do rozbudowy, do połączenia 144 włókien światłowodowych...

    Sprawdź

    Gniazdo klienckie FTTH natynkowe 2xSC

    Gniazdo abonenckie natynkowe do sieci FTTH, łatwa organizacja włókna Możliwość montażu adaptera 2xSC simplex lub 2xLC duplex

    Sprawdź

    CBF kabel światłowodowy 12J G.652D zewnętrzny ADSS 5.3mm (Z-XOTKtcdD)

    Kable światłowodowe w konstrukcji tuby centralnej do zastosowań zewnętrznych. Odpowiednik Z-XOTKtcdD. Zawierają do 12 włókien jednomodowych 9/125um G.652D.

    Sprawdź

    Tacka spawów 24J SPT01

    SPT01 Innowacyjne rozwiązanie tacki na spawy światłowodowe. Pojemność do 24 spawów. Wielotorowy system prowadzenia włókien w tacce gwarantuje komfort pracy i bezpieczeństwo dla włókien. Zalecana do przełącznic, szafek światłowodowych...

    Sprawdź

    CBF kabel światłowodowy DAC 12J G.657A1 (Z-XOTKtcdD)

    DAC (ang. Direct Access Cable) jest kablem dielektrycznym, z centralną tubą przeznaczonym do bezpośredniego zakopania w ziemi odpornym na 4kN na zgniot. Posiada bardzo małą średnicę zewnętrzną co sprawia, że jest on bardzo łatwy w instalacji

    Sprawdź

    Stelaż krzyżowy zapasu kabla SZK 450x450x70mm

    Stelaż krzyżowy zapasu kabla aluminium o wymiarach 450x450x70 [mm].

    Sprawdź

    Stelaż krzyżowy zapasu kabla SZK 600x600x100mm

    Stelaż krzyżowy zapasu kabla o wymiarach 600x600x100 [mm].

    Sprawdź

    Tacka spawów 24J SPT06

    Tacka spawów 12-24J. Tacka daje dużo możliwości w zakresie organizacji włókien.

    Sprawdź

    ZTE F601 GPON ONU 1GE+1GPON

    F601 to terminal kliencki dedykowany dla sieci GPON. Zapewnia wydajne połącznie z internetem oraz usługę szybkiego streamingu video w jakości HD. Urządzenie ma małe gabaryty i jest energooszczędne. Dedykowane jest dla operatorów sieci FTTx.

    Sprawdź

    HG8310M GPON ONU 1xGE 1xSC/PC

    Huawei EchoLife HG8310M to terminal ONU przeznaczony do użycia w sieciach FTTH. Wyposażony został w port GPON SC/UPC oraz gigabitowy port Ethernet.

    Sprawdź

    CBF Patchcord SC/APC-SC/APC SM simplex G.657A 0.5m

    Patchcord światłowodowy CBF HighQulity z złączem SC/APC-SC/APC dedykowany jest dla sieci światłowodowych ostatniej mili, w technologiach FTTx. Zastosowano włókno G.657A. Jest to włókno o zmniejszonym promieniu gięcia...

    Sprawdź

    CBF Pigtail SC/APC SM 1,5m G.657A

    Pigtail światłowodowy CBF HighQulity z złączem SC/APC dedykowany jest dla sieci światłowodowych ostatniej mili, w technologiach FTTx. Zastosowane włókno G.657A, włókno to charakteryzuje się zmniejszonym promieniu gięcia...

    Sprawdź
    * Promocja ograniczona czasowo (21.03 - 04.04) lub do wyczerpania zapasów magazynowych.

    * Ponadto przypominamy, że przy zamówieniach od 1000zł netto dostawa gratis!

Hold on there sparky! Using IE? Really? Come on now. You really need to move on and get a better browser.