We kindly inform you that we have also www.cyberbajt.com Zamknij

Wyniki wyszukiwania:

Aktualności

 • wróć do listy aktualności

  Nowości w ofercie

  2018-01-30 Drukuj
 • LHG XL 2 (RBLHG-2nD-XL)

  Kompaktowe i lekkie urządzenie ze zintegrowaną anteną siatkową 2,4GHz o bardzo dużym zysku (21 dBi), dostępne w rewolucyjnej cenie. Jest idealnym urządzeniem do tworzenia linków PtP lub jako urządzenie klienckie na linkach o dużej długości. Konstrukcja siatki zapewnia odporność na podmuchy wiatru, ponadto dzięki zamontowaniu urządzenia wewnątrz siatki wyeliminowano straty związane z przewodami łączącymi urządzenie z anteną.

  Sprawdź

  LDF 5 ac (RBLDFG-5acD)

  Urządzenie 5GHz 802.11ac 2x2 MIMO przeznaczone do montażu w antenach offsetowych (satelitarnych). Zastosowanie anteny offsetowej w dużym stopniu wzmacnia sygnał umożliwiając połączenia na bardzo dużych odległościach. Produkt w połączeniu z anteną offsetową stanowi tanią opcję zarówno do połączeń typu punkt punkt, lub jako urządzenia klienckie. Zastosowanie urządzenia LDF z czaszą o średnicy 100cm spowoduje wzmocnienie sygnału o 33dBi.

  Sprawdź

  TOTOLINK N300RH 300MBPS WIRELESS N ROUTER

  N300RH jest to router bezprzewodowy o zwiększonym zasięgu, zgodny ze standardem 802.11n. Może dostarczyć bezprzewodową transmisję danych do 300Mbps. Wyposażony w dwie odkręcane anteny o wysokim zysku znacznie zwiększają stabilność sygnału i rozszerzają zasięg sieci bezprzewodowej.

  Sprawdź

  TOTOLINK N200RE v3 300MBPS MINI WIRELESS N ROUTER

  N200RE-V3 to mini router bezprzewodowy, który umożliwia szybki dostęp do Internetu w domu lub biurze. Zgodny z standardem IEEE 802.11n zapewnia prędkość transmisji danych Wi-Fi do 300 Mb/s, zapewnia niezawodne połączenie dzięki antenom o zysku 5dBi.

  Sprawdź

Hold on there sparky! Using IE? Really? Come on now. You really need to move on and get a better browser.