We kindly inform you that we have also www.cyberbajt.com Zamknij

Wyniki wyszukiwania:

Aktualności

 • wróć do listy aktualności

  Nowości w ofercie Cyberbajt

  2017-09-26 Drukuj
 • LHG HP5 (RBLHG-5HPnD)

  Lekkie urządzenie radiowe zintegrowane z anteną o zysku 24.5 dBi i mocy nadajnika 28dBm. Budowa anteny sprawia że jest ona wyjątkowo odporna na wiatr. Idealnie sprawdza się do połączeń punkt-punkt lub jako urządzenie klienckie.

  Sprawdź

  LHG XL HP5 (RBLHG-5HPnD-XL)

  To najmocniejsza odmiana popularnego klienta radiowego spod szyldu MT. Radio o mocy 28dBm oraz powiększona antena o zysku 27dBi pozwalają na tworzenie linków w trudnych warunkach lub na bardzo duże odległości.

  Sprawdź

  wAP R (RBwAPR-2nD)

  Bezprzewodowy punkt dostępowy / router wyposażony w slot miniPCIe dla modemów 3G / 4G (modemu nie ma w zestawie, należy go nabyć osobno).

  Sprawdź

  wAP LTE kit (RBwAPR-2nD&R11e-LTE)

  wAP LTE kit to bezprzewodowy punkt dostępowy / router fabrycznie wyposażony w modem 2G/3G/4G LTE. Urządzenie posiada 1 port LAN 10/100MBs oraz moduł radiowy w standardzie 802.11 b/g/n wspierający MIMO 2x2.

  Sprawdź

  MikroTik mUPS - PoE injector z możliwością pracy buforowej

  MikroTik mUPS to gigabitowy PoE injector z możliwością pracy buforowej. Urządzenie może być zasilane przez PoE pasywne lub wtyk DC. Dodatkowy gigabitowy port Ethernet zapewnia zasilanie PoE.

  Sprawdź

  M11G (RBM11G) level 4

  Wydajna platforma, wyposażona w 2-rdzeniowy, 4-wątkowy procesor MediaTek MT7621 o taktowaniu 880 MHz oraz 256 MB pamięci RAM. Platforma posiada slot miniPCIe umożliwiający montaż modułu radiowego lub modemu LTE.

  Sprawdź

  SXTsq Lite5 (RBSXTsq5nD)

  Kompaktowe i niezwykle lekkie urządzenie wyposażone w antenę 16dBi. Idealne przy linkach PtP lub jako typowy klient radiowy (CPE). RBSXTsq5nD jest w pełni przystosowane do warunków zewnętrznych a jego montaż jest niezwykle prosty.

  Sprawdź

  MikroTik Cloud Router Switch CRS317-1G-16S+RM

  Wydajny zarządzany przełącznik warstwy 2/3 wyposażony w 16 portów SFP+. Przełącznik napędzany jest przez "switch chip" nowej generacji który w pełni umożliwia wykorzystanie 16 portów 10Gbps.

  Sprawdź

Hold on there sparky! Using IE? Really? Come on now. You really need to move on and get a better browser.