We kindly inform you that we have also www.cyberbajt.com Zamknij

Wyniki wyszukiwania:

Aktualności

  • wróć do listy aktualności

    Nowe media konwertery CBF

    2017-07-11 Drukuj
  • Media konwertery CBF od lat cieszą się popularnością wśród instalatorów ISP i CCTV. Cechują się niezawodną pracą i dobrym stosunkiem ceny do jakości. Do oferty dołączają kolejne modele gigabitowe: konwerter hybrydowy z SM do MM, konwertery WDM na 10km z autonegocjacją 10/100/100Mbps oraz konwertery wielomodowe na 2km i na 550m.

    Media konwerter CBF SM do MM 850/1310nm 550m/20km SC duplex

    Zamiana sygnału wielomodowego na jednomodowy, zasięg do 20km

    Media konwerter CBF MM 550m 850nm SC duplex

    Zamiana sygnału wielomodowego na skrętkę, zasięg do 550m.

    Sprawdź Sprawdź

    Media konwerter CBF MM 2km 1310nm SC duplex

    Zamiana sygnału wielomodowego na skrętkę, zasięg do 2km.

    Media konwerter CBF WDM SM Tx1310/Rx1550nm 10/100/1000Mbps 10km

    Zamiana sygnału jednomodowego na skrętkę, zasięg do 10km. Praca na 1 włóknie.

    Sprawdź Sprawdź

    Media konwerter CBF WDM SM Tx1550/Rx1310nm 10/100/1000Mbps 10km

    Zamiana sygnału jednomodowego na skrętkę, zasięg do 10km. Praca na 1 włóknie.

    Sprawdź

    Z pozostałych nowości w dziale światłowodowym polecamy:

    Przełącznica modułowa 4U 19 192x SC simplex

    Kompletna przełącznica zawiera 16 kaset (modułów) o pojemności 12xSC Simplex, łącznie 192J.

    Mikrorurka 5/3,5mm z pilotem 400m

    Dostępna w wygodnych odcinkach 400m.

    Sprawdź Sprawdź

    Rozdzielnica dystrybucyjna RD-33/43/10 FTTH

    Rozdzielnica przeznaczona do budowy sieci FTTH w budynkach wielopoziomowych.

    Przełącznica dostępowa PD-14/15/6 FTTH

    Umożliwia połączenie kabla z gniazdka abonenckiego z włóknami kabla pionowego.

    Sprawdź Sprawdź

Hold on there sparky! Using IE? Really? Come on now. You really need to move on and get a better browser.