We kindly inform you that we have also www.cyberbajt.com Zamknij

Wyniki wyszukiwania:

Aktualności

 • wróć do listy aktualności

  Produkcja patchcordów światłowodowych.

  2016-04-27 Drukuj
 • Produkcja patchcordów światłowodowych.

  Prężny rozwój firmy Cyberbajt przyczynił się do powstania nowego "działu światłowodów” zajmującego się dystrybucją i produkcją pasywnych elementów światłowodowych. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów zaoferowaliśmy produkcję patchcordów światłowodowych do transmisji w sieciach optycznych. Od początku istnienia naszej firmy kładziemy ogromny nacisk na wysoką jakość naszych produktów oraz terminowe wykonywane zleceń.

  Do naszych klientów podchodzimy zawsze indywidualnie, zapewniając profesjonalną obsługę i doradztwo w zakresie realizowanych projektów. Wiedza i doświadczenie naszych specjalistów oraz nowoczesne urządzenia polerskie i pomiarowe umożliwią nam wytwarzanie najwyższej jakości kable połączeniowe zgodnie z normami EN-50173-1, EIA/TIA 568, EN 50377 w standardzie Telcordia GR-326-CORE.

  W swojej ofercie możemy zaproponować klejenie i polerowanie wtyków światłowodowych na kablach jednomodowych 9/125nm oraz wielodomowych 50/125nm w powłokach o różnych średnicach. Nasze patchcordy światłowodowe zgodnie z procedurą badań i pomiarów IEC 61300-3-4 osiągają parametry tłumienności IL < 0,15dB co stawia nas wyżej niż popularne na rynku patchcordy „GOLD”

  Proces produkcji kabli patchcordowych odbywa się w kilku etapach:  1. Montaż wtyczki na włóknie światłowodowym  2. Polerowanie czoła ferruli wtyku odpowiednio od standardu  3. Sprawdzanie pod mikroskopem czystości wypolerowanego włókna  4. Wykonanie pomiaru RL i IL na precyzyjnym mierniku optycznym  5. Pakowanie i etykietowanie produktu


Hold on there sparky! Using IE? Really? Come on now. You really need to move on and get a better browser.