We kindly inform you that we have also www.cyberbajt.com Zamknij

Wyniki wyszukiwania:

Aktualności

  • Promocja wiosenna 2017-03-23 Nadeszła wiosna i wraz z nią specjalna akcja promocyjna na zakup anten Cyberbajt! Promocja potrwa do końca wiosny lub do wyczerpania zapasów. Proponujemy Państwu zakup anten Cyberbajt w specjalnych zes
  • Przełączniki zarządzalne D-Linka z serii DGS-1510 2017-03-07 Jest nam niezmiernie miło zaproponować Państwu serię przełączników zarządzalnych D-Linka DGS-1510 . Seria DGS-1510 cechuje się dużą wydajnością i wyjątkowym wyposażeniem, nawet w 4 porty SFP+
  • Nowe stacje bazowe Ubiquiti 5AC kompatybilne z urządzeniami klienckimi z serii M5! 2017-02-28 Od początku lutego dostępna jest nowa, stabilna wersja oprogramowania airOS8  Zapewnienia ona kompatybilność wsteczną nowych urządzeń Rocket AC ze starsza i bardzo rozpowszechniona serią urządze
  • Patchcordy Easy Bend 2017-02-21 Naszą ofertę wzbogaciliśmy o patchcordy EasyBend wykonane w oparciu o włókno G657.B3 , które charakteryzuje się bardzo dużą odpornością na zaginanie . Patchcordy są dedykowany do podłącz
  • Mikrotik - nowe produkty w ofercie 2017-02-16 Cloud Smart Switch (CSS326-24G-2S+RM) Zarządzalny switch w obudowie RACK 19 działający po kontrolą systemu Mikrotik SwOS stworzonego specjalnie na potrzeby przełączników Mikrotik. Urządzenie jest w
  • Szeroki wybór ONU dla FTTH 2017-02-08 Informujemy że do oferty na stałe zagościły terminale abonenckie ONU dwóch najpopularniejszych vendorów na rynku z zakresu rozwiązań xPON ZTE F600W GPON ONU (
  • Nowości Mikrotika i Ubiquiti 2017-02-02 hAP ac lite tower (RB952Ui-5ac2nD-TC   OmniTIK 5 ac   Sprawdź Sprawdź Ubiquiti Unifi Switch US-8-60W   Ubiquiti U
  • Nowości w ofercie 2017-01-17 Extralink Predator EPON OLT 8x gigabit PON 8x combo SFP   Extralink Raptor EPON OLT 4x gigabit PON 4x combo SFP   Sprawdź Sprawdź
  • Nowe radiolinie Siklu 5Gb/s oraz radiolinie SIAE 24GHz w promocyjnej cenie! 2017-01-10 Siklu EtherHaul 5500FD 5Gbps Siklu EtherHaul 5500FD to wydajna radiolinia pracująca w paśmie 71 - 76 GHz w trybie FDD. Zapewnia przepustowość 5 Gbps full duplex. Siklu EtherHaul 5500FD 2Gb
  • Nowość Mikrotika w ofercie Cyberbajt 2017-01-04 Po dużym sukcesie związanym z produktem LHG, Łotewska firma Mikrotik przedstawia kolejne tanie urządzenie klienckie, tym razem wyposażone w mocną antenę panelową o zysku 21dBi - DISC Lite5 (RBDisc-5nD).
Chat

Hold on there sparky! Using IE? Really? Come on now. You really need to move on and get a better browser.