We kindly inform you that we have also www.cyberbajt.com Zamknij

Wyniki wyszukiwania:

Aktualności

  • Patchcordy Easy Bend 2017-02-21 Naszą ofertę wzbogaciliśmy o patchcordy EasyBend wykonane w oparciu o włókno G657.B3 , które charakteryzuje się bardzo dużą odpornością na zaginanie . Patchcordy są dedykowany do podłącz
  • Mikrotik - nowe produkty w ofercie 2017-02-16 Cloud Smart Switch (CSS326-24G-2S+RM) Zarządzalny switch w obudowie RACK 19 działający po kontrolą systemu Mikrotik SwOS stworzonego specjalnie na potrzeby przełączników Mikrotik. Urządzenie jest w
  • Szeroki wybór ONU dla FTTH 2017-02-08 Informujemy że do oferty na stałe zagościły terminale abonenckie ONU dwóch najpopularniejszych vendorów na rynku z zakresu rozwiązań xPON ZTE F600W GPON ONU (
  • Nowości Mikrotika i Ubiquiti 2017-02-02 hAP ac lite tower (RB952Ui-5ac2nD-TC   OmniTIK 5 ac   Sprawdź Sprawdź Ubiquiti Unifi Switch US-8-60W   Ubiquiti U
  • Nowości w ofercie 2017-01-17 Extralink Predator EPON OLT 8x gigabit PON 8x combo SFP   Extralink Raptor EPON OLT 4x gigabit PON 4x combo SFP   Sprawdź Sprawdź
  • Nowe radiolinie Siklu 5Gb/s oraz radiolinie SIAE 24GHz w promocyjnej cenie! 2017-01-10 Siklu EtherHaul 5500FD 5Gbps Siklu EtherHaul 5500FD to wydajna radiolinia pracująca w paśmie 71 - 76 GHz w trybie FDD. Zapewnia przepustowość 5 Gbps full duplex. Siklu EtherHaul 5500FD 2Gb
  • Nowość Mikrotika w ofercie Cyberbajt 2017-01-04 Po dużym sukcesie związanym z produktem LHG, Łotewska firma Mikrotik przedstawia kolejne tanie urządzenie klienckie, tym razem wyposażone w mocną antenę panelową o zysku 21dBi - DISC Lite5 (RBDisc-5nD).
  • Harmonogram pracy Cyberbajt w okresie Świąt Bożego Narodzenia. 2016-12-22 Harmonogram pracy Cyberbajt w okresie Świąt Bożego Narodzenia. 23 grudnia Pracujemy w godzinach 9:00-17:00. Paczki wysłane 23 XII otrzymają Państwo 27 XII (wtorek) lub za sp
  • Spawarki z zestawami pomiarowymi w promocyjnych cenach 2016-12-13 Tylko do końca grudnia możesz nabyć najpopularniejsze spawarki UP60 oraz UP80 z zestawami pomiarowymi w promocyjnych cenach oszczędzając nawet 1000 zł. Do każdego zestawu otrzymasz t-shirt i oryginalny kubek!
  • Mikrotik LHG oraz Ubiquiti Unifi Switch ponownie dostępne! 2016-12-08 LHG 5 (Light Head Grid) LHG 5 to lekkie urządzenie radiowe zintegrowane z anteną o zysku 24.5 dBi i mocy nadajnika 25dBm. Budowa anteny sprawia że jest ona wyjątkowo odporna na wiatr. Idealnie spr
Chat

Hold on there sparky! Using IE? Really? Come on now. You really need to move on and get a better browser.