We kindly inform you that we have also www.cyberbajt.com Zamknij

Wyniki wyszukiwania:

Aktualności

  • Nowości w ofercie 2017-01-17 Extralink Predator EPON OLT 8x gigabit PON 8x combo SFP   Extralink Raptor EPON OLT 4x gigabit PON 4x combo SFP   Sprawdź Sprawdź
  • Nowe radiolinie Siklu 5Gb/s oraz radiolinie SIAE 24GHz w promocyjnej cenie! 2017-01-10 Siklu EtherHaul 5500FD 5Gbps Siklu EtherHaul 5500FD to wydajna radiolinia pracująca w paśmie 71 - 76 GHz w trybie FDD. Zapewnia przepustowość 5 Gbps full duplex. Siklu EtherHaul 5500FD 2Gb
  • Nowość Mikrotika w ofercie Cyberbajt 2017-01-04 Po dużym sukcesie związanym z produktem LHG, Łotewska firma Mikrotik przedstawia kolejne tanie urządzenie klienckie, tym razem wyposażone w mocną antenę panelową o zysku 21dBi - DISC Lite5 (RBDisc-5nD).
  • Harmonogram pracy Cyberbajt w okresie Świąt Bożego Narodzenia. 2016-12-22 Harmonogram pracy Cyberbajt w okresie Świąt Bożego Narodzenia. 23 grudnia Pracujemy w godzinach 9:00-17:00. Paczki wysłane 23 XII otrzymają Państwo 27 XII (wtorek) lub za sp
  • Spawarki z zestawami pomiarowymi w promocyjnych cenach 2016-12-13 Tylko do końca grudnia możesz nabyć najpopularniejsze spawarki UP60 oraz UP80 z zestawami pomiarowymi w promocyjnych cenach oszczędzając nawet 1000 zł. Do każdego zestawu otrzymasz t-shirt i oryginalny kubek!
  • Mikrotik LHG oraz Ubiquiti Unifi Switch ponownie dostępne! 2016-12-08 LHG 5 (Light Head Grid) LHG 5 to lekkie urządzenie radiowe zintegrowane z anteną o zysku 24.5 dBi i mocy nadajnika 25dBm. Budowa anteny sprawia że jest ona wyjątkowo odporna na wiatr. Idealnie spr
  • Lekkie i wytrzymałe kable TELCOLINE G.657A2 microADSS Heavy Duty 2016-11-15 TELCOLINE DROP TPU TUBE Heavy Duty są lekkimi, wytrzymałym kablami o małej średnicy. Dzięki dużej giętkości (włókno G.657A2) i odporności na nacisk (1000N) mogą być stosowane zarówno w instalacj
  • Nowości w ofercie 2016-11-08 Szafka naścienna FTTx PSN-30/30/10 18xSC duplex Szafka naścienna FTTx wyposażona w 18 miejsc na adaptery SC duplex. Zamykana na kluczyk. Posiada dedykowane miejsce na splitter. Przełącznica świa
  • Harmonogram pracy Cyberbajt w okresie Święta Wszystkich Świętych 2016-10-27 W związku ze zbliżającym się Świętem Wszystkich Świętych pragniemy przedstawić Państwu harmonogram pracy firmy Cyberbajt poniedziałek (31 października) -  pracujemy w godzinach 9:00 - 17:00 - z
  • Zadbaj o czystość złączy w sieci światłowodowej 2016-10-26 Jednym z najważniejszych aspektów wpływających na stabilność i niezawodność sieci światłowodowej jest czystość złącz (pigtaili, patchcordów oraz adapterów). Zabrudzone złącza (rysy
Chat

Hold on there sparky! Using IE? Really? Come on now. You really need to move on and get a better browser.